Twitter заблокував акаунт МЗС Росії - Новини Ю

Twitter заблокував акаунт МЗС Росії

10.08.2022   10:31    919
Twitter заблокував акаунт МЗС Росії

“Правда все одно знайде собі дорогу”, – пообіцяла Марія Захарова.

Американські цифрові платформи перетворилися “на інструменти цензури на користь “вашингтонського обкому”, поскаржилася Марія Захарова.

Адміністрація американської соціальної мережі Twitter тимчасово заблокувала акаунт МЗС Росії англійською мовою. Про це повідомила офіційний представник російського МЗС Марія Захарова уTelegramу вівторок, 9 серпня.

“У ніч на 5 серпня адміністрація платформи Twitter заблокувала на сім днів офіційний акаунт МЗС англійською мовою. Причина – публікація витягів із брифінгу начальника військ РХБЗ ЗС РФ генерал-лейтенанта Ігоря Кириллова про військово-біологічну діяльність США”, – написала вона.


За словами Захарової, соцмережа таким чином відреагувала на посаду міністерства з цитатою Міноборони РФ про те, що до виникнення нового коронавірусу нібито може бути причетне американське Агентство з міжнародного розвитку (USAID).
Захарова засумнівалася в тому, що Twitter має достатню компетенцію для того, щоб не довіряти висновкам російського оборонного відомства, які нібито засновані “на роботі з документами та свіжими даними”.

“В наявності чергова незграбна спроба заткнути нам рота… Заблокувати нас, звичайно, можна, але правда все одно знайде собі дорогу. Просто для поширення фактів точно не будуть використовуватися американські цифрові платформи, що перетворилися на інструменти цензури на користь “вашингтонського обкому”, – резюмувала вона.

korrespondent.net