Тільки САУ майже 20: стали відомі можливі втрати армії РФ від вибухів в окупованому Криму (Відео) - Новини Ю

Тільки САУ майже 20: стали відомі можливі втрати армії РФ від вибухів в окупованому Криму (Відео)

18.08.2022   02:00    1252


7days-ua.com

Вибухи на складі боєприпасів РФ 16 серпня під Азовським в окупованому Криму. Фото – скріншот

Внаслідок вибухів 16 серпня на військових об’єктах окупантів в окупованому Криму армія РФ могла втратити понад 55 одиниць важкої військової техніки.


Про це з посиланням на СтратКом ЗСУ.
Як ідеться в повідомленні, тільки внаслідок вибухів біля залізничної станції “Азовська” неподалік Джанкоя армія РФ могла втратити 40 одиниць військової техніки. Серед них – 19 самохідних гаубиць.

“У районі аеродрому поблизу Джанкою було розгорнуто, по попереднім даним щонайменше 8 ЗРС С-400, 3-х ЗРК С-300, 5 ЗРПК “Панцир-С1”. Крім того, на аеродромі було зосереджено 440 ТПК (транспортно- пускові контейнери). До речі, ці ТПК там були сконцентровані в такій кількості не так для захисту повітряного простору, як для відправлення до Херсонської та Запорізької областей, для обстрілів Миколаєва та Запоріжжя. Особливо напередодні та безпосередньо 24 серпня.

І це ще не все. У районі залізничної станції “Азовська” проводилося розвантаження 17 ББМ, 10 САУ “Гвоздика”, 7 САУ “Мста-С”, 2-х САУ “Піон”, 3 од. РСЗВ БМ-21 “Град”, а також боєприпасів. І це без урахування того, що вже стояло і нудилося під гарячим кримським сонечком.
Джанкой це дуже жирна вузлова транзитна ціль. І ця дуже жирна ціль чекала свого часу. Як і інші цілі чекають свого часу”, – дослівно сказано в повідомленні Управління стратегічних комунікацій ЗСУ (СтратКом ЗСУ).

Нагадаємо, 16 серпня біля Джанкоя в окупованому Криму лунали вибухи на військових об’єктах російських окупантів.

 
Adblock
detector