Tesla запропонувала чекати зарядки електрокарів у контейнері з водою - Новини Ю

Tesla запропонувала чекати зарядки електрокарів у контейнері з водою

04.08.2022   15:27    649

На зарядній станції Tesla у німецькому Хільдені з’явився басейн.

Компанія Tesla вирішила боротися з небувалою спекою в Європі в оригінальний спосіб і встановила поруч із зарядними терміналами компактний басейн, зроблений зі сталевого вантажного контейнера. Перший з’явився у містечку Хільден. Тут розташована одна з найбільших станцій Tesla Supercharger у Німеччині — вона розрахована на 40 електрокарів, а на її території є пекарня та кафе. Користуватися таким басейном можна не більше 10 хвилин.

Станція Tesla Supercharger у Хільдені включає 40 терміналів: вісім 150-кіловатних та 32 потужністю 250 кіловатів. Це одна з найбільших зарядних станцій у Німеччині, тому тут, ймовірно, часто можна знайти вільні місця. Однак тепер у власників електрокарів з’явиться ще один привід заїхати до Хільдена — басейну. Його зробили зі сталевого вантажного контейнера та встановили поряд із «суперчарджерами».

Басейном одночасно можуть користуватися чотири особи — але не більше десяти хвилин. Теоретично цього має вистачити, щоб освіжитись. Адже треба ще обсохнути, а на той час якраз закінчиться зарядка. Годинник роботи басейну – з 14:00 до 19:00.
Також станція обладнана сонячними панелями та однією з перших почала приймати електромобілі інших виробників. Крім того, на її території розташовані пекарня та кафе.

Є у компанії й більш амбітний проєкт. У Голлівуді Tesla має намір побудувати першу станцію, що об’єднує кінотеатр, ресторан, бар та самі зарядні термінали. На ній зможуть одночасно заряджатися 34 автомобілі. Ресторан, здатний обслуговувати одночасно 218 осіб, працюватиме цілодобово, а кінотеатр — із сьомої ранку до 11 вечора.


nnews.com.uaAdblock
detector