США оголосили про санкції щодо 100 чиновників режиму Лукашенка - Новини Ю

США оголосили про санкції щодо 100 чиновників режиму Лукашенка

10.08.2022   09:00    706

Державний департамент США оголосив про запровадження обмежень щодо 100 білоруських офіційних осіб.

Про це йдеться у заяві держсекретаря Ентоні Блінкена, пише “Європейська правда”.


“Сьогодні ми оголошуємо про запровадження візових обмежень щодо 100 посадових осіб режиму та пов’язаних з ними осіб за їх участь у підриві чи завданні шкоди демократичним інститутам або у перешкоджанні переходу до демократії в Білорусі”, – йдеться у заяві.

До списку входять особи, які займають високі посади в адміністрації Лукашенко, МВС, Комітеті державної безпеки (КДБ), Центральній виборчій комісії, Генеральній прокуратурі, Головному управлінні Слідчого комітету, Міністерстві транспорту та зв’язку, Головному управлінні боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Військово-повітряних силах і Військах протиповітряної оборони.

Серед підсанкційних осіб також члени парламенту, судді, співробітники служби безпеки, члени виконавчих комітетів та адміністратори державних університетів.
У Держдепі зазначили, що включені до списку особи були залучені до насильницьких арештів мирних демонстрантів, обшуків будинків та офісів журналістів, представників опозиції та активістів, фальсифікації виборів та інших порушень.Adblock
detector