Скульптуру козака виготовили з ворожої ракети «Іскандер» (ФОТО) - Новини Ю

Скульптуру козака виготовили з ворожої ракети «Іскандер» (ФОТО)

04.08.2022   12:35    1411

Коваль Юрій Савугін створив скульптуру козака з рашистської ракети «Іскандер», якою ворог обстрілював Київщину.

Колишній киянин переїхав зі столиці до Ташані (Київська область) у 2007 році, купив стару хату, влаштував на подвір’ї кузню й почав виготовляти паркові скульптури з металу. Нині в доробку 64-річного представника рідкісної професії десятки скульптур, які гармонійно вписалися в ландшафтний дизайн чи інтер’єр багатьох помешкань. Але скульптуру козака сам автор називає «легендарною».

— Це не просто фігура козака, цей козак «загартований і заговорений», — розповів Юрій Савугін в інтерв’ю «Переяслав.City». — Він виготовлений частково з російської ракети «Іскандер».

Навесні 2022 року цю ракету українські захисники збили над Бориспільським районом, вона впала на фермерське поле. Згодом уламки ракети потрапили до коваля.

— Кувати було важко, бо корпус ракети зроблений з надміцного сплаву, який майже не піддається обробці, — згадує пан Юрій. — Проте впорався: як українські вояки збили того монстра, то так і я перекував рашистську смертоносну нечисть на такого мирного хлопа!За словами Юрій Савугін, робота над скульптурою тривала три місяці — по 12 годин на день. Але, говорить майстер, важка працю увінчалася втішним результатом: зло перетворене на радість для людей.

Фото з інтернету

armyinform.com.uaAdblock
detector