Рай для відлюдників: архітектори створили футуристичні будинки для життя серед океану. ФОТО - Новини Ю

Рай для відлюдників: архітектори створили футуристичні будинки для життя серед океану. ФОТО

08.08.2022   14:35    1655

Панамська компанія Ocean Builders представила квартал будинків-капсул, призначених для життя в океані. Унікальні житла поєднують у собі комфорт, зручність та новітні технології.

Кожна капсула височить майже на 2,5 метри над хвилями та пропонує 77 квадратних метрів житлової площі. У трирівневій капсулі є спальня, вітальня, кухня, ванна кімната і велика комора. Як повідомляє Ocean Builders, кожен будинок також оснащений панорамними вікнами площею 53 квадратні метри та патіо з видом на океан, інформує UAINFO.org.


Будинки являють собою розумні капсули. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє мешканцям контролювати все: від освітлення та вологості приміщення до температури та напору води. Кожна капсула також поставляється зі смарт-кільцем для власника. Простим помахом руки ви можете відчиняти двері, включати музику та багато іншого.

Якщо це не досить футуристично, для доставки їжі, ліків і предметів повсякденного побуту в капсули буде використовуватися флот дронів, тоді як більші автономні судна будуть виконувати більші поставки товарів, такі як меблі та техніка. Також буде ще одне автономне судно для вивезення сміття.
Ціни на капсули починаються від 295 000 доларів і можуть доходити до 1,5 мільйона доларів залежно від внутрішнього оздоблення та обстановки. Ocean Builders стверджує, що перші 100 модулів вже знаходяться у виробництві й будуть поставлені замовникам до кінця 2023 року.
uainfo.orgAdblock
detector