П`ять простих і смачних страв, які можна приготувати з цибулі - Новини Ю

П`ять простих і смачних страв, які можна приготувати з цибулі

19.08.2022   17:55    194
Як за допомогою звичайного цибулиння захистити город від шкідників

Ці страви можна приготувати навіть із найдешевшої і звичайної цибулі. Для деяких господарок ці варіанти використання цибулі в кулінарії стануть справжнім відкриттям.


Подробиці

Цибулева ікра

Дуже смачна альтернатива кабачкової ікри. Готують її одиниці, але тільки тому, що страва ще тільки набирає популярності. У ікру з цибулі додатково можна додати моркву та яблуко. Готують страву на сковороді, а потім подрібнюють у блендері.

Цибулеві коржики

Обсмажують цибулю, а потім додають у тісто. Такі коржики можна їсти хоч із супом, хоч подати до чаю. Легко замінять хліб.

Цибулевий «дерун»

Величезний “дерун” на всю сковороду. Готується швидко та виходить дуже смачно. Крім того, можна приготувати оладки з цибулі. Страву ідеально подавати зі сметаною.
Цибулеві котлети

Бюджетна заміна курячим та рибним котлетам, а для когось цікава різноманітність. Такі котлети називають “обманкою”, але виходить дуже смачно.

Запечена цибуля

Цибулини розрізають на шматочки і запікають у рукаві з додаванням спецій та соєвого соусу. Багато господинь, поки не спробували так приготувати цибулю, не вірили, що така страва може бути смачною.


prostoway.comAdblock
detector