Путінський олігарх Дерипаска подав до суду на Навального - Новини Ю

Путінський олігарх Дерипаска подав до суду на Навального

18.08.2022   09:45    831

Що сталося. Російський мільярдер Олег Дерипаска подав до московського суду на опозиціонера Олексія Навального. Він вимагає видалити розслідування про себе та міністра закордонних справ рф Сергєя Лаврова та записати відеоспростування.

Джерелоmoscowtimes.eu


Деталі. Як уточнив Навальний, відповідачем за позовом виступає не тільки він, а і його соратники – Георгій Албуров та Марія Пєвчих, а також видання The Insider, компанія DMG Media (власник Daily Mail) та американський аналітичний центр The Newlines Institute for Strategy and Policy (випускає журнал New Lines).

Йдеться про розслідування «Яхти, хабарі та коханка. Що приховує міністр Лавров», яке Навальний опублікував у вересні 2018 року. У ньому йшлося про главу МЗС та його близькі ки зі Світланою Поляковою, яку називали співробітницею дипвідомства. У зв’язку із цим згадувався і Дерипаска.

Навальний заявив: «Дерипаска вимагає видалити та спростувати наше розслідування про те, що він дає хабарі главі МЗС рф Лаврову і утримує його другу сім’ю».

Мільярдер вимагає видалити фотографію, на якій він разом із Лавровим у Японії, а також будь-які згадки про його зв’язок із Полом Манафортом, колишнім главою передвиборчого штабу Дональда Трампа. В іншому випадку Дерипаска вимагає виплачувати йому щодня по 50 млн рублів, стверджує Пєвчих.«На підставі опублікованої фотографії позивача з міністром закордонних справ Лавровим були зроблені абсолютно неприпустимі твердження про різні злочини – зокрема, з міркуваннями про корупцію, підкуп і лобіювання», – заявив адвокат Дерипаски.

Бекграунд. Раніше Дерипаска вже судився з Навальним через розслідування про нього та Анастасію Вашукевич (Рибку). Суд ухвалив внести до реєстру забороненої інформації блог опозиціонера, ролик на YouTube та текстову версію розслідування на його сайті.Adblock
detector