Путін заявив, що російська зброя на десятиліття випереджає аналоги - Новини Ю

Путін заявив, що російська зброя на десятиліття випереджає аналоги

16.08.2022   10:00    1796
Путін заявив, що російська зброя на десятиліття випереджає аналоги

Фото: скриншот

Путін продовжує розповідати про російські “супервафлі”

Російський лідер запропонував своїм “союзникам та партнерам” різне озброєння, від стрілецької до бронетехніки та артилерії, авіації та БПЛА.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що багато зразків російського озброєння на десятиліття випереджають закордонні аналоги. Про це він сказав у понеділок, 15 серпня, на відкритті форуму Армія-2022 у Підмосков’ї, повідомляють росЗМІ.


Путін також зазначив, що Росія має “багато союзників та однодумців на різних континентах”.

Також, за його словами, Росія готова “запропонувати своїм союзникам та партнерам” різне озброєння, від стрілецької до бронетехніки та артилерії, авіації та БПЛА.

Крім того, Путін вкотре заявив, що нібито зброя РФ на десятиліття випереджає закордонні аналоги.

Також лідер РФ прокоментував війну в Україні, заявивши, що російські військові “чітко виконують усі поставлені завдання”.
“Під час спеціальної військової операції наші воїни разом із “бійцями Донбасу” з честю виконують свій обов’язок, борються за Росію, за мирне життя в “Донецькій та Луганській народних республіках”, чітко виконують усі поставлені завдання, крок за кроком звільняють “землю Донбасу”, – сказав Путін.

Він також заявив про необхідність “жорстко реагувати на спроби фальсифікації історії, протидіяти неонацизму, русофобії та расизму”.

korrespondent.netAdblock
detector