Прості рекомендації які допоможуть контролювати тиск - Новини Ю

Прості рекомендації які допоможуть контролювати тиск

03.08.2022   18:51    1235

Повсякденні звички допоможуть контролювати артеріальний тиск. Визначити фактори стресу. Експерти рекомендують уточнити свої особисті фактори стресу, які провокують хвилювання та тривогу, що викликають стрибки артеріального тиску. За можливості потрібно намагатися уникати стресорів, обмежувати їх наявність у житті.

Переглянути свій раціон. Якщо ви звикли їсти солоні або оброблені продукти, з цією звичкою при виявленій гіпертонії доведеться покінчити. Для поліпшення АТ гіпертонікам необхідно скорочувати споживання натрію та солі, якими насичені продукти готового виробництва. Медики радять їсти більше фруктів, овочів, цільного зерна, різноманітних бобових.
Уникати алкоголю.
Звичка регулярно вживати спиртне може стати причиною гіпертонії. Експерти рекомендують не вживати більше 14 одиниць алкоголю на тиждень, що еквівалентно двом пляшкам вина міцністю 12,5%.
Відмовитися від цигарок.
Куріння звужує кровоносні судини і здатне викликати різке підвищення артеріального тиску. Хоча це не є прямою причиною гіпертонії, стан судин може постраждати від подібних стрибків артеріального тиску та стати посилюючим фактором у виникненні гіпертонії.Adblock
detector