Пора на дієту: лабрадор, що застряг у дверях, став зіркою Мережі (ФОТО) - Новини Ю

Пора на дієту: лабрадор, що застряг у дверях, став зіркою Мережі (ФОТО)

11.08.2022   21:21    798

Йому знадобилася допомога.

Лабрадор на прізвисько Дракс з віком трохи погладшав, але в душі залишився все таким же пустотливим цуценям. Якось він намагався пройти через отвір для свійських тварин, але застряг. У спробі звільнитися, вихованець виламав двері. Тепер на бідолаху чекає дієта, передає   Апостроф .





Господиня собачки опублікувала фото у Facebook, і вони відразу завоювали любов користувачів. Тепер вгодований милаха – нова зірка соціальної мережі.

Дракс мешкає в австралійському Квінсленді. Кілька років тому лабрадора знайшли біля супермаркету, де він лежав, згорнувшись калачиком. Худого і недоглянутого песика посадили в машину та привезли додому. Тепер песик щасливий і любимо — іноді навіть дуже любимо.

Якось, погравши у дворі з іншими собаками, Дракс спробував потрапити до будинку через спеціальний отвір для собак. Подивившись як це роблять його чотирилапі друзі, лабрадор теж вирішив прослизнути. Щоправда, песик не розрахував, що віконце обмаль для його товстих бочків.




Коли господарі повернулися додому, то виявили, що їхній вихованець ходить коридором з половиною дверної панелі на шиї. Після побаченого власники вирішили посадити пухлинника на дієту та скоротити частування.

Пора на дієту: лабрадор, що застряг у дверях, став зіркою Мережі.
Пора на дієту: лабрадор, що застряг у дверях, став зіркою Мережі.
Пора на дієту: лабрадор, що застряг у дверях, став зіркою Мережі.