Оля Полякова "виступить" із концертом у Криму вже скоро: вже навіть знає де - Новини Ю

Оля Полякова “виступить” із концертом у Криму вже скоро: вже навіть знає де

13.08.2022   21:45    360

Оля Полякова – відома виконавиця, яка шостий місяць продовжує виступати з концертами у багатьох європейських, американських містах з метою збирання коштів на допомогу українцям.

Нині у Instagram Stories вона опублікувала кілька фотографій. Перша з них – популярний тренд останніх днів з моменту, як в окупованому Криму, біля Євпаторії, на аеродромі рашистів сталося кілька потужних вибухів.


Оля Полякова, фото: Instagram
Оля Полякова, фото: Instagram

З того моменту українські компанії почали “займати місце” на Ластівчиному гнізді, коли воно буде звільнено. Оля Полякова теж вписалася у цю історію.

Її фанати показали афішу на 12 серпня про її концерт у Криму.

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories
Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories
Потім вона зробила репост публікації Ніки Білоцерківської, яка написала велику посаду, розпочавши її зі рядків із пісні “Кіно”. Жінка намагалася розібратися у походженні слова “корупція”, в людях, які нею займаються і згодом стають безкарними вбивцями.

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories

Оля Полякова, скріншот: Instagram Stories

“І до чого тут читання Достоєвського і Толстого, Чайковський чи Рахманінов, не розумію. Як ми бачимо вони не рятують від перетворення злодія на ґвалтівника, а потім у вбивцю. Інакше вистачило б пари походів в Ермітаж, щоб все виправити”, – пише вона.

kyiv.znaj.uaAdblock
detector