Окупанти дістають трупи і поранених: ЗСУ вдарили по штабу "вагнерівців" у тилу військ РФ (Відео) - Новини Ю

Окупанти дістають трупи і поранених: ЗСУ вдарили по штабу “вагнерівців” у тилу військ РФ (Відео)

15.08.2022   13:28    1746


7days-ua.com

Російські окупанти витягують з-під завалів своїх після удару ЗСУ по штабу в Попасній. Фото – скріншот

Точна кількість загиблих російських окупантів внаслідок удару українських військ по штабу “вагнерівців” в окупованій РФ Попасній поки невідома. Не виключено, що загинув і очільник приватної армії Путіна Пригожин.


“Кількість загиблих уточнюється”, – підтвердив факт удару ЗСУ по штабу “вагнерівців” голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.
Як повідомляє ТСН, удару по штабу російських окупантів у Попасній на окупованій Луганщині українські військові завдали 14 серпня. Російські джерела підтвердили факт українського удару. Внаслідок нього штаб ПВК “Вагнера” зазнав значних руйнувань. Російські окупанти опублікували відео з місця події. На ньому видно, як з-під завалів будівлі штабу російські окупанти дістають трупи своїх і виносять на ношах поранених. Чи живий “кухар” Путіна Пригожин, якого бачили в цьому штабі, – поки невідомо.

Мешканці окупованої РФ Попасної також опублікували кадри з місця НП. У коментарі на відео мешканці Попасної бажають російським окупантам якомога більше таких влучних ударів ЗСУ.Adblock
detector