Огризко назвав варіанти зробити Росію безпечною для України і світу: "Процес запущений" - Новини Ю

Огризко назвав варіанти зробити Росію безпечною для України і світу: “Процес запущений”

01.08.2022   14:33    1094


7days-ua.com

Володимир Огризко. Фото – “Радіо Свобода”

Щоб Росія перестала загрожувати цивілізованому світу та сусідній Україні насамперед, є два варіанти позбавити РФ “великодержавної” агресії. Це посилення санкцій проти неї до максимуму та розпад РФ на кілька без’ядерних держав.

Про такі варіанти зробити Росію безпечною для України і світу міністр закордонних справ України у 2007-2009 роках Володимир Огризко заявив в ефірі телеканалу “Еспресо”.
“Якщо обрати варіант легкого розв’язання питання, – це збереження Росії, але доведення до такого економічного стану, щоб агресорка не могла загрожувати сусідам. Другим варіантом, але поки непідйомним для Заходу, є перетворення РФ на низку постросійських держав. Без’ядерних, мирних, спокійних та адекватних”, – сказав  Огризко.
Український дипломат зазначив, що при розпаді Росії на кілька держав її пропагандистський міф про “великодержавність” зникне сам собою через зникнення територіально великої держави Росія. Наразі ж Україна із західними союзниками намагається зробити Росію менш агресивною за допомогою запущеного в дію першого варіанту.

“Першого варіанту можна досягти через каральні санкції, які знищать військово-промисловий комплекс Російської Федерації. Цей процес запущено: уже не працюють танкові заводи, неможливо забезпечити точне наведення ракет. Все заплановане має призвести до економічного колапсу Росії”, – переконаний Володимир Огризко.Adblock
detector