Один із наймолодших мільйонерів України розповів як вивозив суперкари 24 лютого (відео) - Новини Ю

Один із наймолодших мільйонерів України розповів як вивозив суперкари 24 лютого (відео)

12.08.2022   15:39    943

Олександр Слобоженко – відомий у світі IT і в колах поціновувачів суперкарів. За кілька днів до війни ТопЖир писав, що Слобоженко завіз Ferrari за $1 мільйон. Але це далеко не один суперкарів з автопарку 24-річного айтішника, які опинилися у вирі подій, що розпочалися 24 лютого.

Окрім Феррарі, у Олександра в Києві також були Lamborghini Huracan, Lamborghini Urus, дріфтова БМВ «Медуза», два Mitsubishi Evolution (з тюнінгом у десятки разів дорожче самих авто), представницький Mercedes S-класу, а також автомобіль супроводу Toyota Land Cruiser та ін.


Одразу зазначимо, що зараз Олександр Слобоженко мешкає у Варшаві (Польща), куди 2 місяці тому переїхав з західної України. Звичайно, зараз можуть налетіти хейтери, втім, за словами молодого мільйонера, він виїхав легально, втім став нев’їзним у рф, де до війни у нього також був офіс (тепер його закрито). Ба більше, про Слобоженко з’явилися сюжети на федеральних каналах, де його називали одним із тих, хто «курирует потоки фейков».
Але повернемось до авто. У Варшаву Олександр частково вивіз свої автомобілі, а один з них – кросовер Ламборгіні – ще й доробив там. Ми вже про це розповідали окремо.

До речі, за словами Слобоженко, щоб перевезти Феррарі і Ламбо у безпечне місце, йому довелося викласти 10 тисяч доларів. Що цікаво, вже у період війни засновник компанії Traffic Devils спромігся продати свій Huracan, причому українцю.

Про евакуацію родини і вивезення авто 24 лютого
Слобоженко про любов до машин і свій автопарк


topgir.com.ua
Adblock
detector