Новий суперкар Ferrari Roma помітили на шляху до України (фото) - Новини Ю

Новий суперкар Ferrari Roma помітили на шляху до України (фото)

04.08.2022   11:35    650

За словами підписника сайту ТопЖир, італійське купе було сфотографовано у Литві. Як пише автор фото, цю Ferrari Roma везуть до України. Зазначимо, що це одна із свіжих моделей славетного виробника спортивних авто, а її вартість може сягати чверть мільйона доларів.

Але найцікавіше, що це буде друга за рахунком Ferrari Roma в Україні, придбана після 24 лютого. Перша, нагадаємо, була ввезена за нульовим розмитненням, зрештою як і інші розкішні спорткари, що увійшли у перелік найдорожчих авто, розмитнених безплатно.

До речі, попередній покупець італійського суперкару заощадив на митних платіжках близько 70 тисяч доларів! Натомість власник цього екземпляру буде змушений заплатити все на загальних умовах, бо термін дії нульового розмитнення закінчився.

Що до самої моделі Roma, нескладно здогадатись, що її назвали на честь італійської столиці Риму. Автомобіль комплектується наддувним двигуном 3.9 л F154 V8 потужністю 620 к.с. і 760 Нм. Характеристики вражають: 3,4 с до першої сотні, розгін 0-200 км/год — за 9,3 с, а максимальна швидкість перевищує 320 км/год.

topgir.com.uaAdblock
detector