На українські авто у Європі навмисно клеять рашистські наліпки Z?! (фото) - Новини Ю

На українські авто у Європі навмисно клеять рашистські наліпки Z?! (фото)

03.08.2022   11:12    1631

На превеликий жаль, рашисти намагаються «наслідити» не лише у себе і на території України, а й навіть у Європі. Неважко здогадатись, що у такий спосіб поціновувачі «руського миру» (або з їх подачі) намагаються дискредитувати українських біженців і посіяти розбрат серед українських громадян.

Такі висновки можна зробити з огляду на вчорашні фото Ленд Роверу української реєстрації в Болгарії. Все би нічого, але на позашляховику з нашими номерами були помічені наліпки Z на дверцятах, що викликало обурення у соцмережах. Утім чимало тих, хто назвав це провокацією…

І як раз вони, схоже, мають рацію — ми про тих, хто у Телеграм каналі Одоробл@ припустив, що це злодіяння з боку росіян або тих, хто з ними пов’язаний. Оскільки ТопЖир репостнув це фото, вважаємо за потрібне повідомити про реакцію на пост:

Висновок: хай би як не здавалось, іноді краще не робити упереджених умовиводів, а вірити у те, що наш народ у своїй більшості був, є і буде адекватним і думаючим, на відміну від самі розумієте кого. Звичайно, в сім’ї не без виродка. Проте не піддавайтесь на рашистську пропаганду. Ніколи. Ніде.

topgir.com.uaAdblock
detector