Мінінфраструктури розглядає можливість ініціювати перед ООН та Туреччиною додання портів Миколаєва до зернової угоди - Новини Ю

Мінінфраструктури розглядає можливість ініціювати перед ООН та Туреччиною додання портів Миколаєва до зернової угоди

04.08.2022   08:48    612

Заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков зазначив, що порт Миколаєва є важливим транспортним хабом, до повномасштабної війни він забезпечував експорт близько 25% аграрної продукції. Про це він сказав в коментарі проєкту Радіо Свобода «Новини Приазовʼя».

«Це дуже важливий транспортний агрохаб, без роботи якого теж буде достатньо складно забезпечити ритмічне відвантаження агропродукції. Тому, реагуючи на цей попит аграрнику, ми розглядаємо можливість ініціювати перед ООН та Туреччиною додання Миколаєва до цієї ініціативи. На наш погляд, це можливо не менш ніж через місяць після того, як вже буде системно працювати коридор з портів Одеського регіону та безумовно це напряму залежить від військової обстановки в регіоні», – сказав Васьков.

Він нагадав, що з 24 лютого 2022 року в Україні 80% експортних та імпортних потужностей для перевезення морським шляхом не працюють через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
 


inshe.tvAdblock
detector