Медики назвали овоч, який зводить ризик захворювань до нуля - Новини Ю

Медики назвали овоч, який зводить ризик захворювань до нуля

05.08.2022   09:40    2550

Склянка соку містить 7% добової норми вітаміну А, який є важливою поживною речовиною для зору, росту, поділу клітин, репродукції та імунітету.

Селера використовувалась людським суспільством як поживна їжа і лікарська рослина з давніх часів. Ця цілюща рослина надає велику підтримку здоров’ю людини. Вона також дуже багата на вітамін А. Фахівці Sabah розповіли про невідомі переваги селери.

Однією з найбільших переваг регулярного вживання соку селери є підвищення рівня живильних мікроелементів, які вона забезпечує вашому організму в одній простій зеленій мисці. Експерти кажуть, що велика перевага соку селери полягає в тому, що вона містить такі поживні речовини, як кальцій, калій, магній та вітаміни А, С та К. Ці поживні речовини необхідні для багатьох важливих функцій у нашому організмі.

Знижує ризик захворювань

Експерти кажуть, що кальцій, калій та магній у соку селери допомагають знизити кров’яний тиск, знижуючи ризик серцевих захворювань та інсульту. Дослідження показали користь вживання соку селери для пацієнтів, і включення соку селери до їх раціону, поряд з регулярним доглядом за хіропрактикою, згодом знижує кров’яний тиск. У той час як у дослідженнях вивчався лише один пацієнт, багато експертів говорять, що різні поживні аспекти соку селери приносять багато позитивних переваг для здоров’я вашого серця.
Покращує здоров’я шкіри та очей

Оскільки вона містить вітамін А, сік селери дуже корисний для очей. Склянка соку селери містить 7% добової норми вітаміну А, який є важливою поживною речовиною для зору, росту, поділу клітин, репродукції та імунітету. Сік селери також зволожує, що допомагає покращити здоров’я шкіри. Вітамін С у цьому зеленому соку лікує тканини, що підтримують суглоби.
Є джерелом волокон

Селера дуже багата джерелом клітковини. Одна чашка цілих стебел селери містить 1,6 грама клітковини, а також ці корисні вітаміни та мінерали. Крім того, клітковина допомагає довше залишатися ситим, вона також дуже ефективна для запобігання запорам та зниження рівня холестерину.

Якщо ви хочете скористатися перевагами соку селери, дієтологи рекомендують поєднувати її з джерелом білка та клітковини, щоб отримувати поживні речовини з їжі та довше зберігати відчуття ситості.Adblock
detector