Маша Єфросініна розповіла, чому не читає українських новин - Новини Ю

Маша Єфросініна розповіла, чому не читає українських новин

06.08.2022   19:30    1043

Маша Єфросініна нещодавно втрапила у мовний скандал разом з Олею Поляковою. Зірки розповіли про своє бачення використання російської мови у мережі та побуті. Чимало їхніх колег виступили проти їх заяв, вважаючи їх зухвалими.
Маша Єфросініна. Цю ведучу знають і люблять українці цілими поколіннями. Вона вела програми на “Новому каналі”, знімалася у рекламі, вела Євробачення у 2005-му році. З ростом популярності інтернет-мережі, знаменитість перекваліфікувалася у блогерку. Успішні інтерв’ю зірки набирали тисячі переглядів на Youtube. Та найбільш успішним за останні місяці стало шоу “Дорослі дівчата”, яке робить Марія разом з Олею Поляковою.

Після втечі з України Єфросініна зганьбилася і видала свій сором публічно
Маша Єфросініна не читає українських новин

Та воно і стало причиною того, що фанати ополчилися на теле-діву. Відповідаючи на питання прихильників, Єфросініна заявила, що продовжить говорити у своїй передачі російською. Ідею підтримала і Суперблондинка.
В інтерв’ю Наталії Мосейчук Маша детально розповіла про те, чому не переходить на рідну мову. За словами артистки їй важко розмовляти повністю українською та її обурює ще й те, що за її російською не помічають всього того, скільки вона робить для розвитку і захисту жінок:

“Жодне моє звернення не мало б такої сили, якби я говорила українською. Я не вмію перекладати свої емоції українською. Розберемось після перемоги, але зараз прошу мене не цькувати”, — поділилася зірка.

Нині ж вона взяла собі паузу та розповіла, що вирішила перепочити від інформаційного шуму. Про це Маша розповіла на своїй сторінці в Інстаграмі.Adblock
detector