Курт Волкер пояснив, як РФ має програти війну Україні: "До кінця року побачимо зміну на фронті" (Відео) - Новини Ю

Курт Волкер пояснив, як РФ має програти війну Україні: “До кінця року побачимо зміну на фронті” (Відео)

17.08.2022   13:54    1213


7days-ua.com

Курт Волкер. Фото – Reuters

До кінця 2022 року Україна здобуде вагомі перемоги на фронті, але до остаточної поразки Росії у війні проти України армії РФ без жодних шансів на “Мінськ-3” ще треба буде померзнути в українських степах цієї зими.


Про це спецпредставник Державного департаменту США з питань України у 2017-2019 роках Курт Волкер заявив в інтерв’ю “Європейській правді“.




“До кінця року справді побачимо зміну на фронті, передусім на півдні: Херсон, Запорізька область, можливо – навколо Харкова. Але повернення всієї території України напевно забере більше часу. Зима справді вплине на події на фронті, але найбільше вона впливатиме на російську армію. Росіяни далі від своєї землі, і їх військовим буде складніше отримувати постачання харчів, палива, зброї. Словом, у росіян буде складна зима. Це створює для України можливості вже взимку, а також означає, що навесні російська армія буде виснажена. Тому я би не сказав, що відвойоване станом на осінь – це межа. Так, взимку справді, напевно, буде пауза. Але ця пауза буде не на користь Росії”, – сказав Волкер.

Перемогою для України Волкер вважає повне відновлення територіальної цілісності України, включно з Донбасом і Кримом. Перемир’я за прикладом Мінських угод у війні Росії проти України він вважає неможливим.




“Подивіться на перший та другий “Мінськ”: вони лише додали “легітимності” російській окупації та підготували поле для нового нападу Росії. Досягти миру вони не допомогли. Про що можна говорити, якщо Путін прямо заявляє: війна не закінчиться до захоплення України… Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Тому треба домогтися того, щоби Путін та Росія сприйняли, що їм доведеться жити у межах своїх кордонів”, – наголосив Волкер.

Більше – у повній версії відео інтерв’ю колишнього спецпредставник Держдепартаменту США Курта Волкера “Європейській правді“.