Китайці представили робота, який вміє ходити та дарувати квіти

12.08.2022   08:54    542
Китайці представили робота, який вміє ходити та дарувати квіти

Фото: finance.yahoo.comРобот отримав прізвисько Metal Bro – Металевий братан

Робот-гуманоїд може самостійно ходити на двох ногах та спілкуватися з людьми. Максимальна швидкість CyberOne становить майже 3,6 км/год.

Китайська технологічна компанія Xiaomi представила прототип робота-гуманоїда CyberOne, здатного говорити, розпізнавати емоції та бачити світ у 3D. Про це 11 серпня пише Yahoo Finance.

Робот-гуманоїд може самостійно ходити на двох ногах та спілкуватися з людьми. Максимальна швидкість CyberOne становить майже 3,6 км/год. Зріст робота 177 см, вага 52 кг. Під час розмови з людиною робот може розпізнавати 45 людських емоцій. Він також вміє дарувати квіти, що було показано на презентації.


Робота не планується виводити на ринок – компанія використовуватиме його як дослідницьку платформу.

За даними журналістів, робот отримав прізвисько Metal Bro (Металевий братан). Апарату навіть надали знак зодіаку – Лев. Під час презентації людиноподібна машина здійснила коротку прогулянку до середини сцени та подарувала генеральному директору Xiaomi Лей Цзюню квітку, після чого зробила з ним селфі.
Робот оснащений обличчям у вигляді вигнутої OLED-панелі, здатний чути за допомогою двох мікрофонів, бачити світ у 3D та ідентифікувати 45 емоцій за голосом людини. Його тіло може виконувати 21 рух за допомогою 13 шарнірів, двигуни верхніх кінцівок здатні працювати з точністю до 1 Нм, а ноги приводяться в дію двигунами з моментом, що крутиться, до 300 Нм. Максимальна швидкість CyberOne становить приблизно 3,6 км/годину.

На цей момент апарат коштує від 89,1 тис. до 104 тис. доларів, тому має пройти час, перш ніж компанія візьметься за його масове виробництво.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Китаї створили робота-лижника. Розробники сподіваються, що в майбутньому робот зможе брати участь у змаганнях з лижного спорту як патрульний або рятувальник.
korrespondent.netAdblock
detector