Ізраїль запропонував сектору Газа перемир'я - Новини Ю

Ізраїль запропонував сектору Газа перемир’я

08.08.2022   08:33    764
Ізраїль запропонував сектору Газа перемир я

Із сектора Газа продовжуються запуски ракет по Ізраїлю

Ізраїльські військові готові припинити завдавати ударів по сектору Газа, якщо терористи припинять запуск ракет.

Ізраїль готовий припинити військову операцію проти “Ісламського джихаду” у секторі Газа, якщо терористи припинять ракетні удари. Про це в суботу, 6 серпня, заявив міністр фінансів Ізраїлю Авігдор Ліберман, повідомляє The Times of Israel.

“Якщо “Джихад” оголосить про припинення вогню, ми також припинимо вогонь”, – сказав міністр.

За словами Лібермана, ліквідований ватажок терористів “був не лише бомбою сповільненої дії, а й керував бомбами сповільненої дії”.

“Ми, звичайно, не шукаємо війни чи конфронтації, але ми не готові жити під чиїмись погрозами. Я сподіваюся, що це повідомлення було чітко почуте”, – додав міністр.

За даними Армії оборони Ізраїлю, за першу добу операції “Світанок” із сектора Газа у відповідь на авіаудари випустили близько 350 ракет. З них 94 впали в секторі Газа та ще 29 – у Середземному морі, зокрема дві – біля Тель-Авіва.
Система протиповітряної оборони Залізний купол перехопила 162 ракети, знищивши 95,9% ракет, випущених по населених пунктах.

Тим часом увечері в суботу ракетні удари продовжуються. Зокрема, під вогнем міста Сдерот та Ешколь, кілька ракет перехоплено після включення сирен в Ашдоді.


korrespondent.netAdblock
detector