Fitch спрогнозував фінансові втрати України - Новини Ю

Fitch спрогнозував фінансові втрати України

18.08.2022   17:12    815

Fitch спрогнозував фінансові втрати України

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

На українську економіку чекають нові труднощі, вважають аналітики

Через війну, яка не закінчиться цього року, державний борг перевищить 100% ВВП, вважають аналітики.

Війна в Україні триватиме щонайменше до кінця року, вважають у міжнародному агентстві Fitch Ratings. Там спрогнозували фінансові наслідки для України.


“Ми очікуємо, що війна триватиме до 2023 року, внаслідок чого державний борг перевищить 100% ВВП, що збільшить і без того величезні витрати на інфраструктуру та обсяги виробництва, а також посилить інфляційний та зовнішній тиск, тоді як джерела фінансування дефіциту залишаються невизначеними”, – йдеться у повідомленні.

Аналітики агентства не надто вірять у завершення війни за допомогою переговорів.

“Малоймовірно, що український уряд поступиться якоюсь суттєвою територією, захопленою Росією, і ми очікуємо, що президент Путін продовжить переслідувати мету підірвати суверенну незалежність України. Незрозуміло, чи матиме якась зі сторін достатню військову перевагу для досягнення цілей, що може призвести до тривалого конфлікту”, – вважають в агентстві.
Там відзначають полегшення для України завдяки реструктуризації держборгу на два роки. Але в майбутньому може знадобитися ширша реструктуризація комерційного держборгу, вважають у Fitch.


korrespondent.net
Adblock
detector