Експерти розповіли про користь чорниці - Новини Ю

Експерти розповіли про користь чорниці

02.08.2022   21:33    425

Експерти розповіли про користь вживання чорниці. За словами фахівців, чорниця багата великою кількістю поживних речовин. Більше того, вона низькокалорійна.

Дослідження, опубліковане в The Journals of Gerontology: Series A, показало, що регулярне вживання ягід чорниці сприяє зниженню рівня артеріального тиску. Справа в тому, що фітохімічні речовини, які надають чорниці її характерного кольору, також можуть допомогти знизити кров’яний тиск.

У ході дослідження люди протягом одного місяця щодня з’їдали по 200 г чорниць. Результат показав, що чорниця допомагає покращити функцію кровоносних судин та знизити систолічний артеріальний тиск у здорових добровольців.

Крім того, зміни, що спостерігаються у функції кровоносних судин учасників після щоденного вживання чорниці, можуть зберігатися до кінця їхнього життя, що, у свою чергу, може допомогти знизити ризик серцевих захворювань принаймні на 20%.

Фахівці рекомендують вживати чорницю у сирому вигляді цілком, тому що в такому вигляді людина отримує максимальну кількість вітамінів, що містяться у ягодах.Adblock
detector