Дженніфер Лопес у блискучому вбранні виступила на концерті в Італії - Новини Ю

Дженніфер Лопес у блискучому вбранні виступила на концерті в Італії

01.08.2022   16:30    1157

Співачка втілила в життя свою мрію про диско-діву.

53-річна Дженніфер Лопес не перестає дивувати свою багатомільйонну аудиторію. Днями співачка виступила на благодійному заході LuisaViaRoma для UNICEF і мала надзвичайний вигляд. Про це пише видання Vogue.

Дженніфер Лопес відкрила концерт двома фірмовими хітами “If You Had My Love” та “Waiting for Tonight”, а її вбрання звело з розуму натовп фанатів. Для першого виходу на сцену після весілля з Беном Аффлеком знаменитість обрала костюм, що складається з топу та лосин з анімалістичним принтом, а також розкішну накидку в тон, прикрашену блискітками та пір’ям.

Подякувавши своїм шанувальникам за те, що вони прийшли на її виступ, співачка сказала, що те, що відбувається, нагадує їй про гала-концерти, які вона дивилася в дитинстві по телевізору.“Сьогодні ми даємо дискотеку. Знаєте, що мені це нагадує? Це нагадує мені про той час, коли я була маленькою дівчинкою в Бронксі. Моя мама дивилася ці церемонії нагородження, ці великі гала-концерти — сьогодні це схоже на великий гала-концерт. Пам’ятаєте, коли їх показували по телебаченню? І у них завжди виступала якась чудова співачка, наприклад, ви, хлопці, пам’ятаєте Донну Саммер? Так? Чака Хана? І приголомшливу міс Даяну Росс. Їхнє волосся і їхні красиві плаття”, — казала Лопес.

Співачка додала, що завжди мріяла жити у світі блиску та стати танцювальною дівою у стилі диско.

“Я хотіла б ходити по дому в блискучому комбінезоні. Мабуть, це те, що мені подобається робити. Я просто хотіла жити у світі блиску. Я завжди хотіла бути танцювальною дівою в стилі диско. Ви, хлопці, не заперечуєте, якщо я реалізую свою фантазію про диско-дів тут з вами сьогодні ввечері?” — прокричала співачка зі сцени.Adblock
detector