Дорофєєва похвалилася новою звичкою - Новини Ю

Дорофєєва похвалилася новою звичкою

03.08.2022   14:30    1082

Співачка Надя Дорофєєва (DOROFEEVA) похвалилася у соцмережах, що тепер читає книги вголос. За словами артистки, нова звичка виникла після того, як вона вирішила вдосконалити свій рівень української мови.

– Я читаю вголос. А почалося все з того, що я захотіла прокачувати свій рівень української мови напередодні “Голосу. Діти”. Якось я прийшла на заняття з Юлією Зарембою і вона сказала одразу: “Надя, тобі треба читати українські книги вголос”. “Що?” – подумала я. Востаннє я таке робила напевно у школі, тому трохи скептично до цього поставилася. Але скажу вам, це крутий експірієнс і це справді працює. Тепер, якщо випадково це чутимете, все ок, я просто прокачую свої скіли (навички. – Авт.), – зазначила виконавиця.

Раніше Надя Дорофєєва розплакалася на благодійному концерті на підтримку України у Казахстані. Артистка не змогла стримати сліз під час виконання пісні “Думи” на словах “Моя, моя Україно, привітай же, ненько, ти”. На концерті Voice Of Peace також виступили MONATIK, TINA KAROL, переможниця шоу “Голос країни” Данелія Тулешова та інші казахські зірки. Adblock
detector