Для японського телебачення. Олена Зеленська обрала жакет-кімоно від українського бренду (Фото) - Новини Ю

Для японського телебачення. Олена Зеленська обрала жакет-кімоно від українського бренду (Фото)

11.08.2022   14:22    3027

Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв’ю Національній телерадіокомпанії NHK. Для розмови вона обрала елегантний костюм із жакетом-кімоно від українського бренду Bobkova.

Олена Зеленська дала велике інтерв’ю японському телебаченню. У ньому вона розповіла про те, як живе Україна через п’ять місяців війни, яку Росія розв’язала проти України, не стримала сліз, відповідаючи на запитання про свій виступ у Конгресі та про загибель чотирирічної дівчинки Лізи через ракетний удар по Вінниці.


Для цього інтерв’ю Олена Зеленська обрала брючний костюм із блакитної вовни з колекції осінь-зима 2022 року українського бренду Bobkova. Натхненням для цієї колекції стала сербська художниця Марина Абрамович.

@скриншот/Олена Зеленська/Facebook
Фото: @скриншот/Олена Зеленська/Facebook

«Олена Зеленська, наша перша леді сьогодні — зразок свободи та стійкості для жінок усього світу. Костюм, який ми створили для неї, говорить про жіночність і одночасну силу її власниці. Жакет-кімоно та прямі штани суворого силуету виконані в небесно-блакитному кольорі не випадково», — розповіла про костюм дизайнер Крістіна Бобковаlife.nv.uaAdblock
detector