"Це станеться обов'язково": Єльченко пояснив, що означатиме для РФ визнання її країною-терористом - Новини Ю

“Це станеться обов’язково”: Єльченко пояснив, що означатиме для РФ визнання її країною-терористом

12.08.2022   10:49    1584


7days-ua.com

Президент РФ. Фото – reuters

США обов’язково визнають Росію країною-спонсором тероризму через її повномасштабну війну проти України. Для РФ це означатиме повну світову ізоляцію.


Про це постійний представник України при ООН у 2015-2019 роках і екс-посол України в США Володимир Єльченко заявив в ефірі телеканалу “Еспресо“.
“Це лише питання часу. Це станеться обов’язково”, – впевнений Єльченко.

Дипломат пояснив: за американським законодавством, рішення про внесення Росії до списку терористичних держав схвалює держсекретар США.

“Держсекретар може зробити це самостійно і з рекомендацією конгресу США. Американцям треба до такого рішення підготуватись”, – сказав Єльченко.

Український дипломат підкреслив, що для Росії рішення держсекретаря США про визнання РФ країною-терористкою означатиме світову ізоляцію і в політиці, і в економіці.
“Якщо країна включається в такий список – з нею забороняється мати будь-які бізнеси. Автоматично всі іноземні компанії попереджаються, що вони не мають продовжувати торгівлю з Росією тому, що підпадуть під санкції США. Зараз йде підготовка до втілення такого рішення в життя”, – наголосив Володимир Єльченко.
Adblock
detector