Біля кордону Фінляндії та РФ з'явилося нагадування для росіян про війну в Україні - Новини Ю

Біля кордону Фінляндії та РФ з’явилося нагадування для росіян про війну в Україні

02.08.2022   11:00    1653

Фінський молодіжний рух Kokoumusnuoret (“Націоналістична молодь”) викупив рекламний борд в прикордонному пункті пропуску Ваалімаа, розмістивши там рекламне оголошення з нагадуванням про воєнні дії Росії в Україні.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Kokoumusnuoret зазначає, що в останні тижні все більше туристів з Росії отримують візи для поїздок у Фінляндію. Ці візи вони можуть використати для обходу санкцій і в’їзду в інші країни Шенгенської зони.

“Kokoumusnuoret не приймає такої процедури, але вимагає, щоб уряд повернувся з відпусток і запровадив заборону на видачу віз (росіянам)”, – йдеться в пресрелізі молодіжного руху.

Там обіцяють до запровадження такої заборони оплачувати оголошення на рекламному бігборді, який бачитимуть російські подорожувальники, які перетинають кордон Фінляндії у Ваалімаа: “Поки ви відпочиваєте, багато українців лишились без дому, в який повернуться”.

ФОТО: KOKOUMUSNUORET

Представник Kokoumusnuoret Джоель Елмачі в коментарі Iltalehti сказав, що повідомлення почало транслюватися на білборді у Ваалімаа з опівдня понеділка. “Ми хотіли нагадати про реальність, що панує в Україні”, – пояснює він.
Як повідомлялося, голови парламентських фракцій правлячих партій Фінляндії готові обмежити видачу туристичних віз росіянам. При цьому вони зазначили, що можливі обмеження не повинні стосуватися дисидентів і тих, у кого у Фінляндії є родичі.Adblock
detector