Бійці ЗСУ навчаються на військових кораблях у Великій Британії. ФОТО - Новини Ю

Бійці ЗСУ навчаються на військових кораблях у Великій Британії. ФОТО

01.08.2022   17:31    1775

Ця програма посилення ВМС ЗСУ була затверджена ще рік томуУкраїнські моряки та морська піхота проходять навчання на військових кораблях Королівського флоту Великої Британії. Про це повідомила пресслужба Військово-морських сил ЗСУ.

З травня українські військові повними екіпажами тренуються на кораблях протимінної оборони класу «Сендаун». Їх навчали експлуатації гідроакустичних систем, інженерного забезпечення, навігації та боротьби з пошкодженнями. Вони обмінюються знаннями з екіпажами Королівського флоту та проходять оперативну підготовкою на морі. Навчання відвідали заступник міністра оборони Володимир Гаврилов і міністр Збройних Сил Великої Британії Джеймс Хіппі.

Міністр збройних сил Джеймс Гіппі зазначив: «Інтенсивність, з якою тренуються українські солдати та моряки гідна захоплення. Вони працюють з наполегливістю. Проводити навчання, яке відповідає цій інтенсивності та зосередженості, непросто. Королівський флот і британська армія працюють багато годин і використовують увесь свій оперативний досвід, щоб переконатися, що їхні нові українські друзі повернуться до битви з найкращими шансами на перемогу».

«Я побачив братерство українських та британських воїнів, які разом працюють над досягненням спільної мети – зміцнення боєздатності української армії. Ми дуже вдячні уряду та народу Сполученого Королівства за їхній неоціненний внесок в успіх України у відсічі російським агресорам», – сказав заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов.

Ці навчання тривають у межах програми щодо посилення ВМС України, затвердженої ще рік тому.

zn.uaAdblock
detector