"Беззастережна катастрофа", - Арестович назвав новий стратегічний задум армії РФ з "ключем всієї війни" (Відео) - Новини Ю

“Беззастережна катастрофа”, – Арестович назвав новий стратегічний задум армії РФ з “ключем всієї війни” (Відео)

11.08.2022   00:31    3482


7days-ua.com

Армія Росії зазнає поразки від ЗСУ, тому покинула масштабний наступ на Донбасі і переходить до стратегічної оборони на півдні України.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

За словами Арестовича, для стратегічної оборонної операції Росія стягує сили в чотири місця на півдні України і на межі з Кримом. Найбільше війська РФ бояться взяття українською армією Мелітополя.

“Цього російські війська бояться найбільше. Вони зрозуміли, що є ключ до цієї війни”, – сказав Арестович про Мелітополь.

За словами радника глави Офісу президента України, втрата військами РФ Мелітополя означатиме для них тотальну поразку у війні проти України.
“При взятті ЗСУ Мелітополя в РФ обвалиться все: оборона Херсона,  і оборона Криму, і оборона Маріуполя. І все. Це буде (для РФ – ред.) беззастережна катастрофа всієї війни і всього путінського режиму. Вони бояться цього, як вогню. Тому стають там в оборону”, – сказав про окупантів РФ Арестович.

Він додав, що Збройні сили України зможуть відбити в російських окупантів південь України попри перехід російських військ до стратегічної оборони.

“Ми зможемо їх здивувати”, – запевнив Олексій Арестович.Adblock
detector