АвтоВАЗ визнав неспроможність виробляти Lada Vesta - Новини Ю

АвтоВАЗ визнав неспроможність виробляти Lada Vesta

11.08.2022   10:31    1064

 

 

Виробництво Lada Vesta буде відновлено не раніше наступної весни. Це давно всі розуміли, проте тепер про це заявили в прес-службі автовиробника.


Виробництво Лада Веста перенесуть із Іжевська на основний завод в Тольятті. При цьому в Іжевську скоротять близько 90% штату – відкриті листи путіну зі скаргами на начальство персоналу не допомогли.

Виробляти Lada Vesta будуть на лінії, яка раніше складала кросовер  XRay, а також Renault Logan. Її переобладнання займе понад півроку і за планом має завершитися у березні.
Вироблятимуть вже оновлену Lada Vesta NG. Нагадаємо, що наразі вона існує всього у 800 екземплярах і вже зараз її в автосалонах продають за ціною Toyota Camry.

Варто зазначити, що весна 2023 року — це оптимістичний сценарій відновлення виробництва, адже ще треба знайти заміну імпортним комплектуючим, яких у конструкції Vesta 40%. Аналоги з Китаю не завжди підходять: наприклад, партію Lada Largus обладнали китайською ABS і вже під час обкатки готових машин виявилося, що вона не працює при різкому гальмуванні. Незважаючи на це, АвтоВАЗ не відмовився від цієї ABS і хоче й надалі ставити її на свої моделі.


topgir.com.ua
Adblock
detector