Alyosha розповіла про своє ставлення до ЛГБТ-спільноти - Новини Ю

Alyosha розповіла про своє ставлення до ЛГБТ-спільноти

05.08.2022   13:20    784

Українська співачка Alyosha є однією з зірок в Україні, які публічно підтримують ЛГБТ-спільноту.

Нещодавно артистка виступала на ЛГБТ-прайді у Нью-Йорку. Там артистка познайомилась з багатьма представниками спільноти.

“Я познайомилася з представниками ЛГБТ-спільнот, які переживають за Україну. Серед них є навіть росіяни, які шоковані з того, що відбувається. Вони так само хочуть чимось допомогти. Я навіть уявити не можу, що вони відчувають, знаючи всю інформацію, до якої мають доступ. Вони живуть не в росії й мають ту саму інформацію, що й ми. Прекрасно розуміють, що відбувається і хочуть допомогти Україні.

Саме там мені запропонували ще декілька виступів. Я виступала в гей-клубі, де також збирати гроші для України, але це не був публічний захід. Але там є не лише представники ЛГБТ-спільнот, приходить будь-хто”, -сказала зірка.

Також артистка розповіла про свої враження від заходу. Вона була вражена масштабом. Окрім цього зірка додала, що вважає людей нетрадиційної орієнтації нормальними, а не як звикли вважати в Росії.
“Звісно, головною метою був збір коштів для України та сказати такій кількості людей: “Ukrainians to be free too”. Я ніколи не була присутня на таких заходах, ніколи не бачила такої кількості роздягнених людей. Але це не мало для мене ніякого значення. Люди, які народжуються чоловіками, а відчувають себе жінками або навпаки – не винні в цьому. Творець створив їх такими. Такий гормональний фон, нічого не вдієш. І це нормально. Це було завжди. І сотні тисяч років тому так само.

І це не є злочин. Злочин – це коли вбивають дітей ні за що, коли росіян приходять у чужі квартири та забирають сумочки для своїх дружин. Оце злочин. А представники ЛГБТ – найбагатші люди світу. Вони були на цьому прайді учасниками, давали гроші для України. Вони ніколи про це не скажуть, не покажуть своїх облич, але вони такі. Це добрі, щирі, нормальні люди. Тому я й хотіла сказати такій кількості людей про Україну ще раз. І буду казати далі. Мені неважливо де. Мені важливо, щоб люди мене чули. По всьому світу”, – додала артистка.
Проте у соцмережах артистка отримала чимало хейту щодо цієї теми. Але її це не турбує, адже вона розуміє проблематику сприйняття такої позиції.

“Я ставлюся до нього абсолютно нормально, бо всі ми родом з дитинства. Наші батьки з радянського союзу, де були певні правила, певні моралі виховання. Ти не сам вибираєш, що для тебе добре, а що погано. Тобі розказують це. Це не у своєму серці ти шукаєш відповідь. Ти розумієш не свої емоції, а маєш робити так, як тобі кажуть. А я вважаю, що треба трошки переформатувати життя людини, її емоції, вибір.

Це починається з освіти, з дитинства. Якщо людина виросла в такій сім’ї, я нічого не можу з цим зробити. Просто є мій приклад і є ті, хто додумається, покопається в себе в душі, в серці, усвідомить щось, зрозуміє, прийме. А ті, хто цього не хочуть, вони й пишуть. Я точно знаю, що більшість тих, хто це розуміє і приймає це нормально”, – підсумувала Олена.Adblock
detector