В уряді Німеччини побоюються повного припинення постачання газу з РФ, – ЗМІ - Новини Ю

В уряді Німеччини побоюються повного припинення постачання газу з РФ, – ЗМІ

03.07.2022   11:09    465

Федеральне агентство з мереж (Bundesnetzagentur, BNetzA) Німеччини побоюється повного припинення постачання газу з РФ і закликає жителів країни заощаджувати енергію

Про це повідомляє DW з посиланням на заяву глави BNetzA Клауса Мюллера.

Відомо, що з 11 по 21 липня компанія Nord Stream AG здійснить тимчасову зупинку обох ниток газопроводу “Північний потік” для “планових профілактичних робіт”.

На думку Мюллера, питання в тому, чи ці техроботи не перетворяться на “безперервне техобслуговування з політичних мотивів”.

“Якщо постачання газу з Росії “знизиться на більш тривалий період, ми повинні будемо серйозніше поговорити про економію”, – сказав він.

Клаус Мюллер закликав мешканців ФРН оперативно перевірити роботу опалювальних котлів на газу та радіаторів.
“Технічне обслуговування може зменшити споживання газу на 10-15 відсотків. Роботи краще провести зараз, а не восени”, – рекомендує глава BNetzA.

Слюсарям слід зосередити увагу на роботі опалення та гарячому водопостачанні, а сім’ї вже зараз мають обговорити, чи слід підтримувати звичну температуру в кожній із кімнат будинку взимку, або ж у деяких з них може бути трохи прохолодніше.

Своєю чергою міністерство економіки та захисту клімату ФРН повністю відключило нічне освітлення фасаду свого головного офісу, підсвічування представлених у ньому творів мистецтва та фонтани, а також систему кондиціювання. У приміщеннях, де це технічно неможливо чи порушує вимоги охорони праці, температура підтримуватиметься на рівні не 22 градусів, як раніше, а 26 градусів.

Через різке падіння постачань російського газу “Північним потоком” міністерство ввело другий з трьох ступенів аварійного плану на випадок надзвичайної ситуації в газовій сфері Німеччини.


Adblock
detector