В Україні з’явився перший британський спорткар McLaren GT (фото) - Новини Ю

В Україні з’явився перший британський спорткар McLaren GT (фото)

06.07.2022   23:55    867

На теренах нашої Батьківщини стало на один МакЛарен більше. Причому мова йде про перший у країні McLaren GT, як зазначають наші колеги із пабліка mclaren.of.ukraine. Ця модель вважається найкомфортнішою у лінійці британського виробника спорткарів. До того ж, це перший автомобіль McLaren, що відноситься до класу Grand Tourer (швидкий авто для дальніх подорожей).

Під традиційною і впізнаваною для МакЛарен зовнішністю прихований хай і комфортний, але справді швидкий спорткар. Незважаючи на два (!) багажних відділення сумарним обсягом 570 літрів, McLaren GT дуже динамічний автомобіль.

ФОТО: TD Service

Характеристики McLaren GT

  • Максимальна швидкість: 326 км/год
  • Розгін до 100 км/год: 3.2 секунди
  • Потужність: 620 кінських сил
  • Крутний момент: 630 Нм при 5500 об/хв
  • Об’єм двигуна: 4 л

GT виглядає досить стримано, хоча зберігає характерний силует і фірмові двері, що піднімаються. Дах може бути як карбоновим, так і прозорим (з функцією тонування).

McLaren представил новый суперкар для украинских дорог | ТопЖыр

У салоні привертають увагу віртуальна приладка з графікою в авіаційному стилі і мультимедійна система нового покоління. Розробники також стверджують, що у середньомоторної моделі дуже гарна оглядовість.

McLaren представил новый суперкар для украинских дорог | ТопЖыр

McLaren GT 2020 має адаптивні амортизатори та карбоно-керамічні гальма. У купе досить хороший кліренс — він регулюється в межах 110-130 мм. До того ж, підвіска м’якша, ніж у інших МакЛарен і більш пристосована до доріг гіршої якості, як у нас.

Щодо вартості, початкова ціна McLaren GT становила 200 тисяч євро. Чому «становила»? Бо початок виробництва МакЛарена для подорожей відбувся наприкінці 2019-го року. Наразі ж купити такий МакЛарен 2020 року з пробігом (як завезений в Україну) можна за 150-170 тисяч євро.
topgir.com.uaAdblock
detector