У рф заявили, що авто російського виробництва стало бестселером в Україні - Новини Ю

У рф заявили, що авто російського виробництва стало бестселером в Україні

05.07.2022   16:23    727

У росії придумали чергову фейкову новину. Цього разу — про найпопулярніший авто в Україні за підсумками червня. Чи то через брак інформації, чи то через брак здорового глузду (або хоча б якогось) росіяни заявили, що у червні найпопулярнішим новим авто в Україні став Дастер російського виробництва.

Так, насправді, минулого місяця Renault Duster виявився бестселером на первинному ринку. Але є нюанс – Duster російського виробництва продавали в Україні майже 10 (!) років тому, і те, успіху він не мав, тому доволі швидко його зняли з продажу. В 2014-му році його замінили європейською модифікацією, яка й донині продається в Україні (виробництва Румунії).

Більше того, навіть візуально «російський» Дастер завжди помітно відрізнявся від того, що продається в Україні. Ось, наприклад, ліхтарі моделі для рф — у нас таких ніколи і не було.

Ну і ще: в Україні друге покоління моделі продається ще з початку 2018 року, а за порєбриком кроссовер першої генерації був на ринку аж до 2021 року.
І не забуваємо, що завод Рено в санкт-петербурзі зупинився ще у березні, а саме там робили Дастери і тому вони навіть на російському ринку зараз у дефіциті. Але коли і кого це колись бентежило із рф?


topgir.com.uaAdblock
detector