"Путін пожене білорусів на українців", - Безсмертний (Відео) - Новини Ю

“Путін пожене білорусів на українців”, – Безсмертний (Відео)

07.07.2022   11:27    894


7days-ua.com

Роман Безсмертний. Фото – Фейсбук

Армія Білорусі піде на вторгнення в Україну під примусом Кремля. Єдиним відкритим питанням залишається тільки дата такого вторгнення.

Про це заявив посол України в Білорусі у 2010-2011 роках Роман Безсмертний в ефірі телеканалу “Еспресо“.
“У мене немає сумніву у тому, що білоруська армія вступить у війну. Путін пожене білорусів на українців. Ситуація складається зараз таким чином, що Україна в останні тижні отримує зброю та завдає нищівного удару по армії противника. І в Кремлі прекрасно зрозуміли, що вони не здатні вести серйозні результативні бої після того, коли Україна отримає ще більше такої техніки. Тому росіяни будуть використовувати тактику розширення фронту. Для Кремля важливо, щоб палали більше тисячі кілометрів українського кордону з Білоруссю”, – сказав Безсмертний.

Український дипломат підкреслив, що Україні, в тому числі військам і Генштабу ЗСУ, зараз слід посилено готуватись до такого розвитку подій у війні.
“До цього треба готуватися і треба розуміти, що Кремль не цікавить, скільки і яких жертв зазнає Білорусь… Ми правильно робимо, коли говоримо, що така загроза є. Бо бачили, що Лукашенко – це особа, яка прислуговує Кремлю і піде на все що завгодно, щоб і далі прислуговувати, у тому числі віддати свою територію. Він останню сорочку здере з білоруса, слугуючи перед Кремлем, він кине білоруса на українця”, – впевнений Роман Безсмертний.Adblock
detector