Оля Полякова вирішила показати світові правду - Новини Ю

Оля Полякова вирішила показати світові правду

07.07.2022   19:40    1054

Знаменита українська співачка Оля Полякова вирушила деокупованими населеними пунктами, щоб показати всю жорстокість “російського світу”. Кадрами зірка поділилася в сторіс на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Оля Полякова має багатомільйонну армію шанувальників, яку часто радує новими фото та відео як з особистого життя, так і пов’язані з професійною діяльністю.

Оля Полякова. Фото: скрін youtube

На цей раз зірка вирішила зробити дуже важливу справу – не дати світові забути про злочини російських окупантів. Так, Оля Полякова вирушила в “тур” населеними пунктами на Київщині, які були в окупації і сильно постраждали від війни.“Люди, зараз вам покажу якісь зруйновані будинки цивільні після приходу орків”, – сказала співачка.

Оля Полякова. Фото: скрин instagram stories

Знаменитість побувала у Бородянці та Ірпені. Вона показала, що російські окупанти нещадно атакували житлові будинки, де були безневинні люди.

Оля Полякова. Фото: скрин instagram stories

Оля Полякова. Фото: скрин instagram stories

Житловий фонд дуже постраждав, що показує, що загарбники зовсім не випадково потрапляли додому, а цілеспрямовано рівняли із землею все з метою вбити якнайбільше українців.Adblock
detector