Олег Сенцов одружився та показав щасливе фото з коханою (ФОТО) - Новини Ю

Олег Сенцов одружився та показав щасливе фото з коханою (ФОТО)

06.07.2022   10:33    1855

Український режисер Олег Сенцов, який сьогодні захищає країну на фронті, одружився. Про це він лаконічно повідомив у Facebook, опублікувавши фотографію з обраницею.

На знімку пара позує в обнімку з широкими посмішками. 45-річний режисер приїхав на розпис у військовій формі, а його наречена – в ошатній сукні-вишиванці.

Фото: https://www.facebook.com/oleg.sentsov

Другою дружиною 45-річного режисера стала Вероніка Вельч родом із Івано-Франківська. Дівчина навчалася у Чернівецькому національному університеті, має ступінь кандидата політичних наук, працює у Вашингтоні (США) директором з адвокації у компанії Ridgely Walsh LLC, є старшим науковим співробітником у Центрі Джозефа Рейні. Вероніка займається питаннями національної безпеки та конфіденційності, а також керує роботою компанії у галузі прав людини.
Фото: https://www.facebook.com/sevgil.musaieva

Фото: Ulana Suprun / Facebook

Рік тому Олег Сенцов вперше з’явився з Веронікою Вельч на публічному заході. Пара разом відвідала Одеський міжнародний кінофестиваль, і вже тоді він говорив про бажання одружитися.
Фото: https://www.facebook.com/grytsenko.alex

З першою дружиною Аллою Олег Сенцов розлучився у 2016 році. У їхньому шлюбі народилося двоє дітей – Аліна (20 років) та Владислав (18 років). Втретє Сценов став батьком у 2020 році: журналістка Юлія Бабич народила від нього дочку Емму. У пари не було серйозних стосунків: вони розлучилися ще до того, як Юлія дізналася про вагітність.Adblock
detector