Лукашенко підбурює рф до використання ядерної зброї - Новини Ю

Лукашенко підбурює рф до використання ядерної зброї

01.07.2022   11:00    854

Самопроголошений президент рб закликав кремль “бути готовими” до використання ядерної зброї

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що росія має бути готовою у разі потреби застосувати ядерну зброю. Він звинуватив країни Заходу у “тренуваннях з ядерними болванками”.

Деталі

На зустрічі з міністром закордонних справ рф сергієм лавровим лукашенко завів розмову про ядерну зброю. За його словами, у білорусі немає складів ядерних боєприпасів, лише в росії.

Лукашенко заявив, що білорусь та росія ще не відповідали дзеркально на тренування західної авіації із застосування ядерної зброї, вони зробили лише “півкроку”. Самопроголошений президент заявив:

Вони ж літають, тренуються. Навіщо тренуються, навіщо ядерні болванки возять? Для того щоб ядерну бомбу завтра в літак покласти і скинути туди, куди треба. Тому ми ще дзеркально не відповідали

Лукашенко заявив, що країни “мають бути готові”, він сказав:

Ми повинні порох тримати сухим в усіх напрямках. І не треба там енчити, кричати, що “тут Путін захопив Білорусь”, “що хоче, те й робить”… У нас узгоджена розумна політика двох суверенних держав, за яку насамперед відповідають макей і лавровAdblock
detector