Канада передасть Україні 39 легких БТРів LAV II ACSV (фото) - Новини Ю

Канада передасть Україні 39 легких БТРів LAV II ACSV (фото)

02.07.2022   09:21    267

Бронетранспортери надійдуть до України з частини оборонного замовлення Канади на 360 машин.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо анонсував передачу 39 бойових броньованих машин підтримки разом з запчастинами та шести камер для безпілотників. Про це повідомляє Global News.
Канада відправить бронетранспортери машин підтримки (ACSV) в Україну цього літа. Більше деталей Трюдо повідомляти не став із міркувань безпеки. БМП надійдуть в Україну з частини оборонного замовлення Канади для своєї армії, яка мала отримати 360 машин.

Постачання LAV II ACSV вичерпає виділені 500 млн канадських доларів на допомогу Україні. Разом із транспортом Канада передасть запчастини для них, а також шість безпілотних камер. Зазначається, що LAV II мають укріплені днища від вибухів мін. Як озброєння зазвичай йдуть машини з кулеметами. Тому їх вважають оборонними транспортними засобами, а не наступальною зброєю.

LAV II — це друге покоління легких броньованих машин. Виробляється General Dynamics Land Systems. На озброєнні перебуває з 1980-х років. Виробництво ACSV розпочалося у серпні 2020 року. Основні характеристики:

  • екіпаж — 2-4 бійці в залежності від модифікації
  • дальність ходу — 650 км
  • максимальна швидкість — 100 км/год по землі та 10 км/год по воді
  • озброєння — 7,62 мм кулеметAdblock
detector