Цитрусові фрукти можуть ефективно знижувати артеріальний тиск - Новини Ю

Цитрусові фрукти можуть ефективно знижувати артеріальний тиск

06.07.2022   20:30    443

Дослідження, проведене Японії, показало, що щоденне вживання лимонного соку було пов’язане зі зниженням артеріального тиску.

Дослідники пояснили цю зміну лимонною кислотою та флавоноїдами, присутніми у лимонах. Крім того, було виявлено, що лимонний сік найбільш ефективний у поєднанні з фізичними вправами, і дослідники дійшли висновку, що було висловлено припущення, що кількість кроків і прийом лимона пов’язані з поліпшенням артеріального тиску за допомогою різних механізмів дії.

Хоча виявили, що лимонний сік ефективний, це був не єдиний цитрусовий фрукт, який, як показали дослідження, може допомогти знизити кров’яний тиск. Те саме можна сказати і про апельсиновий та грейпфрутовий сік, однак це було зроблено з одним застереженням: було виявлено, що грейпфрутовий сік заважає лікам від кров’яного тиску.

Хоча цитрусові соки можуть бути ефективними для зниження артеріального тиску, інші зміни способу життя можуть ефективно знизити артеріальний тиск.
NHS рекомендує низку змін, включаючи скорочення споживання солі, дієту з низьким вмістом жирів, зниження ваги, вживання меншої кількості кофеїну та відмову від куріння. Щодо споживання солі, національний постачальник медичних послуг радить людям скоротити споживання солі до менше 6 г на день, що становить приблизно чайну ложку.
Скорочення споживання алкоголю до 14 одиниць на тиждень також є ефективним способом підтримання артеріального тиску на здоровому рівні.Adblock
detector