Чорнобаївка та насіння соняшника в кишені: меми війни про Херсонщину - Новини Ю

Чорнобаївка та насіння соняшника в кишені: меми війни про Херсонщину

01.07.2022   17:31    2139

Гумор, іронія та сарказм рятують у будь-яких ситуаціях. Із самого початку війни українці вдало підмічають ситуації, жартують та креативлять. А що з’являється, якщо поєднати жарти і креатив? Правильно, меми.

До Дня соцмереж, який відзначають 30 червня, ми вирішили зібрати меми про Херсонщину, які накреативили творчі українці за час повномасштабної війни.

“Насіння в кишеню покладіть”

У Генічеську місцеві вороже зустріли російських окупантів, які зайшли у місто на самому початку війни, 24 лютого. Так всю україну і світ облетіло відео, в якому безстрашна генічанка закликала солдата рф йти додому. Жінку не злякало, що російський солдат стоїть із автоматом у руках.

”Ви прийшли на нашу землю? Якого хріна ви прийшли? Покладіть насіння собі в кишені, щоб, коли вас уб’ють, проросли соняшники”, – сказала місцева мешканка.

 
Ця фраза стала дуже популярною. З нею роблять меми, листівки, шкарпетки, футболки. Кадр з відео навіть потрапив до кліпу гурту Pink Floyd на підтримку України.

Шкарпетки Dodo SocksШкарпетки Dodo Socks

 

Футболка kastaФутболка kasta
Чорнобаївка

Село Чорнобаївка в Херсонській області стало справді легендарним – загарбники щоразу зазнають тут поразки. За інформацією, вони використовують військовий аеродром у Чорнобаївці як командний пункт. Проте ЗСУ вже понад двадцять разів розбивали тут російські війська.

Про Чорнобаївку жартують і коміки, і політики, і звичайні українці. Створюють ілюстрації, постять твіти та просто радіють кожній новій “серії серіалу” про село на Херсонщині.

 

 

 

 

 

 

 

Цигани викрали танк

Ще на початку війни, в лютому, у Херсонській області українські роми вирішили допомогти ЗСУ побороти окупантів і викрали танк противника. Курйозний випадок трапився в селі Любимівка. Місцеві роми помітили на дорозі танк російських військових і вирішили допомогти окупантам знайти шлях до себе додому. Українці прив’язали танк до трактора і вирушили у невідомому напрямку. Один з російських військових побіг слідом за технікою, проте наздогнати її так і не зміг.

 

Український трактор з танком на буксирі прославився на весь світ та став мемом в інтернеті.

 

 

 

 

Мем з трактором, який тягне захоплений ЗРК Тор вартістю 25 млн доларів, навіть потрапив на сторінки британського видання The Telegraph.

Ця фраза стала популярною після окупації Херсону російськими військами. Мешканці міста стали активно виходити на мітинги на підтримку України, а жителі України по всьому світі почали використовувати цю фразу, як гасло проти окупації обласного центру та всієї області.

 

Таку звучну назву міста українці не залишили без уваги і використовують у своїх жартах з приводу невдалої окупації.Adblock
detector