Австрія вирішила забрати у Газпрому найбільше ПСГ - Новини Ю

Австрія вирішила забрати у Газпрому найбільше ПСГ

07.07.2022   09:57    618
Австрія вирішила забрати у Газпрому найбільше ПСГ

Фото: DW

Газосховище в австрійському Хайдасі

Австрія запровадила принцип “використовуй або втрачай”, який передбачає, що газосховища повинні використовуватися за призначенням – для зберігання палива.

Влада Австрії прийняла рішення передати іншим постачальникам найбільше в країні підземне сховище газу в Хайдасі, яке належить Газпрому. Це пов’язано з тим, що російський концерн не веде наповнення ПСГ, повідомляє Прайм з посиланням на канцлера Австрії Карла Нехаммера в середу, 6 липня.

За його словами, країна запровадила принцип “використовуй або втрачай”, який передбачає, що газосховища повинні використовуватися за призначенням – для зберігання палива.

“А якщо цього не відбувається, то вони вилучаються в оператора і надаються іншим користувачам для зберігання газу”, – зазначив Нехаммер під час прес-конференції.

Він уточнив, що після того, як газосховище в Хайдаху буде передано іншим постачальникам, Австрія зможе використати його у майбутньому.
Вказано, що ЄС доручив Австрії та Німеччині спільно дбати про наповнення цього газосховища. Країни вже працюють над двосторонньою угодою. Другим кроком стане підключення сховища до австрійської газової мережі. Цей крок уже був закріплений у правовому порядку, очікується його якнайшвидша імплементація.

korrespondent.netAdblock
detector