Як ЗСУ перетворили корабель РФ на "плавуче вогнище": момент влучання ракет (Відео) - Новини Ю

Як ЗСУ перетворили корабель РФ на “плавуче вогнище”: момент влучання ракет (Відео)

17.06.2022   21:04    7120


7days-ua.com

Буксир “Василий Бех” ВМФ Росії. Фото з відкритих джерел

Українські військові ракетами знищили корабель Чорноморського флоту РФ біля острова Зміїний.

Як повідомляють Військово-морські сили ЗСУ, йдеться про прийнятий до складу Чорноморського флоту РФ в 2017 році буксир “Василий Бех” водотоннажністю 1605 тонн.

Українські військові уразили ворожий корабель, коли той віз на захоплений РФ острів Зміїний підкріплення російським окупантам та зенітно-ракетний комплекс ТОР.

“Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу “ТОР” не завадило Військово-морським силам ЗС України демілітаризувати російських загарбників”, – підкреслили у ВМС ЗСУ.

За повідомленням ОК “Південь”, в результаті влучання українських військових у російське судно воно перетворилось на “плавуче вогнище”.

За попередніми даними, уражено 70% екіпажу, доля решти – невідома. Ворожі кораблі намагаються проводити пошуково-рятувальну операцію”, – констатували в Оперативному командуванні “Південь”.

Відео моменту влучання ракет ЗСУ у ворожий корабель опублікував у Телеграм глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

За даними сайту “Мілітарний“, російський буксир було уражено двома ракетами ЗСУ. “Можливо це перший випадок застосування Військово-Морськими Силами України у Чорному морі протикорабельних ракет Harpoon проти загарбників”, – пише видання.Adblock
detector