Як зараз виглядає зруйнований літак «Мрія» – символ величі українського народу (ФОТО) - Новини Ю

Як зараз виглядає зруйнований літак «Мрія» – символ величі українського народу (ФОТО)

25.06.2022   06:11    1169
Керівництво КП «Антонов» наголошує, що аеропорт Гостомеля має бути обов’язково відновлений.
Опублікували фотографії зруйнованого літака «Мрія» – символу величі українського народу. Про це повідомляє «На зв’язку».

Керівництво КП «Антонов» наголошує, що аеропорт Гостомеля має бути обов’язково відновлений – це необхідно не тільки для України, а й для усієї європейської авіації. Тому що «Гостомель» – випробувальна і наукова база, де виконували модернізацію і ремонт літаків.
Як відомо, 22 червня заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк разом із учасниками Наглядової Ради Ялтинської Європейської Стратегії (YES) побували в Гостомелі, оглянули військове містечко та частину Нацгвардії, де бійці героїчно тримали оборону. Зокрема, відвідали ДП «Антонов», де зараз знаходиться зруйнований літак «Мрія» – символ величі українського народу.

«Хоча наразі ми залишилися без «Мрії», проте вже опрацьовується план відбудови літака»,  повідомляє пресслужба Київської ОВА

Також члени делегації відвідали місця масового поховання мирних жителів у Бучі та Бородянку, де на власні очі побачили воєнні злочини російських агресорів.

«Те, що сталося на Київщині під час окупації російськими агресорами – воєнний злочин. Усі кадри, які побачили сьогодні члени делегації – наші реалії. Увесь світ має бачити руйнування та жертви українського народу, який бореться за свою Батьківщину. Це допоможе нам залучитися підтримкою для відбудови українських міст», – заявив заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк.
sud.uaAdblock
detector