Вєрка Сердючка попрощалася з Росією на концерті в Амстердамі - Новини Ю

Вєрка Сердючка попрощалася з Росією на концерті в Амстердамі

22.06.2022   15:10    1450

Артист виконав свій хіт із “Євробачення” зі словами “раша гудбай”. “Тепер тільки так”, — зазначив артист.

21 червня в Амстердамі відбувся масштабний захід на підтримку України — благодійний телемарафон Embrace Ukraine — #StrivingTogether. І однією із запрошених зірок стала Вєрка Сердючка, а поза образом — український артист Андрій Данилко. Про це повідомляє “Телеканал 1+1”.

Данилко виконав свій хіт Lasha tumbai, який приніс йому почесне друге місце на пісенному конкурсі “Євробачення” у 2007 році.

Виступ Вєрки Сердючки на концерті в Амстердамі

Коли цей трек тільки пролунав, у Росії зчинився страшний скандал — тамтешні критики запевняли, що це образа і в пісні звучать слова “раша гудбай” (прощай, Росіє), хоча насправді там були слова Lasha Tumbai, що Данилко і підтвердив, опублікувавши офіційний текст пісні.
Але після вторгнення ЗС РФ в Україну, артист запевнив, що тепер жодних алегорій у пісні не буде, і там звучатиме лише прощання з РФ.

“Друзі, з 24 лютого ніякого “лаша тумбай” у цій пісні… тільки “раша, гудбай”. Я не співав цього. Ви хотіли почути це — ось ви це почули”, — заявив Данилко та втілив плани в реальність.

Отже, Амстердам став першим концертним майданчиком, де прозвучало прощання з Росією від Сердючки. Глядачі сприйняли зміни тексту з ентузіазмом.

Нагадаємо, благодійний марафон відбувся напередодні засідання Європейської ради в Брюсселі з метою консолідації європейської аудиторії довкола теми готовності України стати частиною сім’ї ЄС.

Також на марафоні збирали кошти на закупівлю рентген-апаратів С-арки для лікарень, у яких лікуються поранені бійці ЗСУ.

Ведучими марафону стали Катя Осадча й Тимур Мірошниченко.

“Треба нагадувати, що війна триває, і на це не можна просто заплющити очі”, — заявила Катерина Осадча.Adblock
detector