Війська РФ зі штурмом рвуться до Лисичанська і готують новий "котел" ЗСУ (Мапа, Відео) - Новини Ю

Війська РФ зі штурмом рвуться до Лисичанська і готують новий “котел” ЗСУ (Мапа, Відео)

22.06.2022   16:25    476


7days-ua.com

Фото – Генштаб ЗСУ

Російські окупаційні війська продовжують зі штурмами наступати з метою захоплення Луганської області в її адміністративних межах. ЗСУ тримають оборону і на кількох напрямках дають відсіч ворогу.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

“Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках з метою виходу на адміністративні кордони Луганської області”, – інформує Генштаб ЗСУ.
Як ідеться в повідомленні, російські війська намагаються захопити Сєвєродонецьк і рвуться до Лисичанська. З цією метою окупанти прагнуть оточити ЗСУ в районі селищ міського типу Борівське та Воронове, розташованих за 11 кілометрів від Лисичанська.

Ворог намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк, блокувати підрозділи Сил оборони в районах населених пунктів Борівське та Воронове, бойові дії тривають”, – констатував Генштаб ЗСУ.

Також російські окупанти прагнуть влаштувати «котел» ЗСУ в районі Золотого. За даними Генштабу ЗСУ, українські військові відбили штурм російських окупантів біля Катеринівки.Adblock
detector