"Великий мінус для них", - Гайдай розповів, як війська РФ безперспективно кинули останні сили для взяття Луганщини (Відео) - Новини Ю

“Великий мінус для них”, – Гайдай розповів, як війська РФ безперспективно кинули останні сили для взяття Луганщини (Відео)

22.06.2022   18:26    427


7days-ua.com

Фото – Фейсбук Сергія Гайдая

Російські війська ніяк не зможуть взяти під свій контроль до 26 червня всю Луганську область, яку вони намагаються захопити вже майже 4 місяці.

Про це заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

“Луганську область вони не пройдуть. Сьогодні Луганська область для них, як кістка в горлі. ЦЕ такий форпост, який сковує на собі величезну кількість російських військ. А в політичному плані росіяни не можуть виконати те, що вони озвучували давно: вивести так звану “ЛНР” на адміністративні кордони Луганської області. І це великий мінус для них і фактор, що деморалізує”, – сказав Гайдай про російських окупантів.
Очільник Луганської ОВА підкреслив, що хоч російські окупанти кинули на Луганщину всі свої резерви.

“В деяких окупованих населених пунктах залишилося з десяток “поліцейських”, а всіх решта – військових, новомобілізованих у “ДНР” і “ЛНР”, всіх, хто там був, вони кинули на напрямки Попасна, Тошківка, Комишуваха. Тобто вони оголили свої тили дуже сильно. Техніки перекинули колосальну кількість”, – повідомив Гайдай.
Він відзначив, що війська РФ зараз поливають позиції українських військ і цивільні об’єкти Луганщини з усього озброєння, яке тільки мають. Але і це не може зламати українську оборону.Adblock
detector